2011/11/25

Underground 1No1game yapımı yeni oyun. İyi oyunlar


Oynamak için tıklayınız…Click to play…>>>>

5 yorum:

 1. iki sağ yapıp ewe girdim duwardan kılıç, yukarı okla ilerledim sol taraftan mum..sandalyeden anahtar..sağ okla ilerledim sol taraftan lewye..lewye aldığım yerden kapıda anahtarı kullandım..
  ewden dışarı çıktım...yukarıdan sarkan beyaz nesneye lewye ile tıkladım, biri geldi kıyafet aldım..
  iki sol yaptım titrek hayalete kıyafeti werdim çekiç aldım..
  ewe girdim üst kattaki pencerenin önündeki biblo wari itemi kırdım çekiç ile, kibrit aldım..
  kibriti mumlara sürükledim, yaktım..
  anahtar ile açtığım kapıdan girdim, ilerledim kılıcı kullandım, karşıma hayalet çıktı mum seçili iken tıkladım sanırım,mum kayboldu, next yazısı çıktı..
  dışarıda aldım soluğu iki tane hayalet war, sol ekrana geçtim hayalete kılıç ile tıkladım..next yazısı çıktı..anahtar aldım..
  en sağ ekrana geçtim anahtar seçili iken tıkladım karanlık yerde el işareti çıkan yere...bitti..
  teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. evde duvardan kılıcı aldım, üst kata çıktım şamdan,sandalyede parlayan ışığa tıklayınca anahtar,aynı odada sağ tarafta duvardan kancalı demir,anahtarla kapı açıldı,ama aşağı inilmiyor şamdanı yakmak lazım,tekrar dışarı çıktım sol tarafta beyaz ip gibi bir şey var kancayla ona tıkladım yerden bir hayalet çıktı ondan tşört aldım,en sonda titreyen adamcağıza verdim. oda çekiç gibi bir şey verdi sağolsun :),eve gittim tekrar üst kata çıktım camın önündeki heykeli kırdım kibrit şamdanı yaktım kilitli kapıdan aşağı indim, kılıçla ağı kestim,ordaki adamla uzun bir sohbetten sonra başka bir yerdeyim,en sonda duran adama kılıcı verdim oda bana anahtar verdi,en sağda kilitli kapıyı açtım yerde yatan adamla ettiğim uzun sohbetten sonra oyun bitti :)

  YanıtlaSil
 3. daha bir alengirli bitiş beklemiştim bende ama aynen dediğin gibi bitti adsız :)teşekkürler

  YanıtlaSil