2011/11/03

Luck and Laugh


Yeni macera oyunu..İyi eğlenceler..


Oynamak için tıklayınız…Click to play…>>>>

11 yorum:

 1. soldan yerden göz alıp tavşana taktım. ağacın altına tıklayınca ayı sağına tıklayınca bal var. harflere denemeyle tıklarken kayboldular. udhwse sırasıyla sanırım. balı ayıya verdim yedi. içinde bal kalmış. kavanozla ilk ekrandaki su birirkintisindeki mahlukatları alıp en sağ ekrandaki suya bıraktım kürek aldım. kavanozda 9 çıktı. ağaca tıklayıp yere düşen yaprağı aldım tırtıla verdim sonra yaprağı alığ tabelaya taktım 73 sayısı çıktı. lambanın olduu yrde sayılar var. ve ilk ekrandaki soldaki ağaçlıktaaki adamın üstündeki şifre yeri aktif olmuş. başkada bişi yok.

  YanıtlaSil
 2. birde balın olduu yerde M=4, P=2, C=1 yazıyodu. tırtılda bişeyler anlatmaya çalışıyo ama ben anlayamadım.

  YanıtlaSil
 3. ayıya tıklayınca 8 rakamı çıkıyo.
  m de 4 çizgi p de 2 çizgi c de 1 çizgi var. ipucu onu anlatmaya çalışıyo sanırım ama o ipucu harflere tıklama sırası için olabilir: U,D,H,W,SE

  YanıtlaSil
 4. balıklarda mors alfabeiyle bişeylermi diyo acaba?
  yada ben en iyisi uyuyayım saçmalamaya başladım iyice :))

  YanıtlaSil
 5. tırtılın önünden kürekle çubuk aldım. lambanın yanındaki yerin ortasına taktım lamba sönükken 502, yanıkken 803 ü gösteriyo. lambanın altına tıklayınca yanıyo.

  YanıtlaSil
 6. ikiside olmadı. 739 da olmadı.

  YanıtlaSil
 7. Eatzel, 883 müş.. Muhtemelen ışığı acınca topuzun golgesi 803 ün sıfının ustune düşüyor ve 8 gibi görünüyor.. Oradan gelmiş olabilir..Sonrası kolay zaetn...

  YanıtlaSil
 8. 803 ün sıfırının üstüne olacaktı... Yine yanlış yazmışım...

  YanıtlaSil
 9. saol eskiz bitirdim bende. soylediğin kadar kolay olmadı ama..

  YanıtlaSil
 10. Eatzel, kolay gibi gelmişti bana.. Ben mi yanlış bitirmiştim acaba? Japon oyunu sonucta bittiği bitmediği belli olmuyor..

  YanıtlaSil
 11. Şimdi tekrar baktım oyuna.. Bir kere ayıcık 8 demeden şifre işe yaramıyor... Demek ki 883, ayıcıgın sözü üzerine ortaya 8 konmasından cıkıyor.883ü girdim, soldaki ekrandaki levhada 73 vardı zaten.. küp resmini de küpün içindeki 9, çiçek resmini de çiçeklerin sayısı ( üçlü çiçekler) 5 girince, orda da bişeyler oluyor.. Ordan göz alıyoruz, aldığımız gözü tavşana takıp çıkarıyoruz,birkaç kez... once yanlış takılıyor.. Sonunda doğru takılıyor... Elektrik direğinin yanındaki topuza tıklayınca elimize geliyor.. ilk yola geliyoruz, üçlü orada zaten, oklarla tıklarken çıkıyor sonrası.. Benimkisi böyle bitti.

  YanıtlaSil