2011/09/25

Room with Hanging Scrolls EscapeYeni kaçış oyunu
Oynamak için tıklayınız…Click to play…>>>>

18 yorum:

 1. aaa... bu oyun oynanmamis kalmis....hilly....

  YanıtlaSil
 2. ooo.. neden kaldigini anladim bol sifre ustelik japonca....

  YanıtlaSil
 3. kıslarrr yaptınızmı kekleri :))))

  YanıtlaSil
 4. ufuk yaptı yedi ama ben yapamadım :) buzdolabını açtım birde baktım ki yımmırta yok...dedim üşenme git markete...gittim...geldim..aldım kabı önüme bir iştahla...un paketini açtım fincanı tam daldırcaktım ki içine amanınnn un kullanılcak durumda deil..40 yılın başında bi kek yapacaktım die kendime kendime söylenirkeen..sewgili annem ' üşenme kızım gidiwer markete'dedi ise de gitmedim :))

  YanıtlaSil
 5. wardır bunda da bir hayır diorum gmzcim :)) kimbilir belkide zehirlenmekten kurtulduk, söz konusu keki yapacak olan bensem..o bakımdan inat etmeyim dedim :)

  YanıtlaSil
 6. canın saolsun hilym yarın yaparsın sende
  bu arada ufuk hala sağdı dimi
  hani tarif benim olunca :))))

  YanıtlaSil
 7. hahahaha :))
  yedikten sonna konuştukkk sesi iyiydi :))du bi daha arayım :)

  YanıtlaSil
 8. iyiymiş gelio şimdi :)

  YanıtlaSil
 9. yaaa olmayacak böyle ya gidiorum 2. kez markete erinmeden üşenmeden wakit geçmeden :) annemden hep olmadık saatlerde pasta çörek ws isterdim..misal gece 11de...we yapmadığını,yapmayacağını düşünür odama giderdim...kısa bir zamanda yapıp önüme getirirdi sağolsun..bende bu yaşta bu üşengeçlik neden...wicdanım sızladı bak şimdi..o bakımdan markete gidiorum unumu almaya :))saat 2100 sularında benden ses gelmesse arayın can kurtarma ora bura aklınıza gelen bilimum yerleri arayın tamam mı:))aydi gidiorum benn:))

  YanıtlaSil
 10. aa gelmemiş :) bana iyiyim derken acaba numaramı yapıodu dersin gmzcim :) eğer öyleyse fırındakini çıkarmim, çıkarırsamda yemeyim, annem test etmek için başında beklior.sanıorum bana puan wercek..:)

  YanıtlaSil
 11. ahahaha....hillyim karar verdin dayanamadin dimi.. :))) gmz ewett ben yaptim cokda guzel oldu yedim iyiyim sayende kek yaptik aslinda cok sevmem ama canimiz istedi.. bu arada tarif guzel tuttum bunu hep yapicam heralde :))) hilly keki yapinca bekliyoruz haberleri :)))

  YanıtlaSil
 12. ahaah geldin mi :)10dakkadır fırında canım...kaç dakka sürücek..

  YanıtlaSil
 13. hayatımın ilk keki :)) merak içerisindeim :)Sonuncu olmaz umarım :)

  YanıtlaSil
 14. ayy oyun sayfasıymış buraa çok pardon

  YanıtlaSil
 15. ufuğum evet bende kek sevmezdim normalde ama bu tarifi bulduğumdan beri kek sever oldum :)))

  YanıtlaSil