2011/08/18

Sleepwalker's Troubles: Brunhilda's HutYeni kaçış oyunu. İyi oyunlar.


Oynamak için tıklayınız…Click to play…>>>>

5 yorum:

 1. indirmek gerekiyor galiba tam anlamadım

  YanıtlaSil
 2. masanın üstündeki raftan mantar bişeysi, masanın altından şırınga parçası, kafesin önünden keskin parça, sağ tarafa dönüp raftan yeşil sıvı, dolabın kapağını açıp yerden kirli bez, korsenin cebinden makas, şömineden odun.

  odunu bezle daha sonra da mantar şeysi ile birleştirdim meşale oldu. masadaki muma tutup yaktım. sonra da kazanın altını yaktım. yeşil sıvıyı msadaki mumun üstüne koyup kaynattım tıpasını aldım. makası tıpayla sonrada şırıngayla birleştirip kafesteki balıktan sıvı ve balığı aldım. balığı masadaki sıvıya koydum rengi değişti. balığı et yiyen bitkiye verdim yere düşen dişini aldım. keskin metalle posterdeki cadının gözlerini aldım. şöminenin yanında kağıttakiler tamamlandı göz, diş, kan sırasıyla kazana attım şöminenin üstündeki bitkinin yapraklarını aldım. masanın üstündeki şeye atıp çay yaptım ve aldım. çayı sandığa tıklayıp içinden sihirli toz aldım ve kazana attım. saat kırıldı içinden yay aldım.

  ortalık karışmış. bitkinin yanından fırça, yerden çatal çubuk, korseden lastik, kapının önünden kutu, dolaptan ip aldım. lastikle çubuk birleşti sapan oldu. masanın altından mıknatıs aldım. iple birleştirip bitkinin ağzından dişli aldım kutuya koydum. fırçayı devrilmiş boyaya batırıp sarı yaptım. kutuyu boyadım, yayı da kutuya koydum.

  ve takıldım...

  YanıtlaSil
 3. sarı şey balmış. kutuyla pembe yaratığa tıklayıp pembe şeyler aldım sapanla birleştirdim yukardan kilidi düşürdüm. angry birds deki gibi yapıyoruz düşürmek için. kutuyla birleştirip kapıya taktım. şifre 548

  teşekkürler....

  YanıtlaSil