2011/08/24

Escape Adventures: Safari TripYeni macera oyunu.


Oynamak için tıklayınız…Click to play…>>>>

5 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim güzeldi:)

  YanıtlaSil
 3. -yerden taş ve mendil aldım. taşı arkada el işareti çıkan yere attım bir aslan fırladı hemen çocuğun yanında beklediği kayaya tıkladım çocuk kayanın arkasına saklandı aslan yerliyi kovaladı o gidince de onun bıraktığı itemleri aldım. ateşin başına geldim taşları çocuğun eline verdim ateşi yaktı sonra tıkladım bir sonraki ekrana geçti geçmden ateşten yanan bir odun parçası aldım
  -diğer ekranda arıların olduğu yere tıkladım eline önce mendili verdim sonra odun parçasını arı kovanındaki arıları etkisiz hale getirdi elmas düştü elması aldım ağacın arkasındaki oltayı aldım.
  - diğer bölüme geçtim oltayı çocuğa verdim kayığa tıkladım kayığı kenara çekti karşı kıyıdaki ipi de aldım karşıya geçmeye gerek yok yerdeki küreğe tıkladım küreği aldı kayığa bindi diğer ekrana geçtim.
  -kayalıkların yakınındaki çam ağacını kestim ipi kayalığın tepesindeki ağaç kütüğüne tıkladım tırmandım diğer yere geçtim.ipi de almayı unutmuyoruz.
  -diğer yerde yerliler var ama bir şey yapamadım kadını da kurtarmadım. oradaki oklardan birini aldım diğer yere geçtim.
  - ipi ağaca attım karşıya geçtim.
  -diğer yerde küreği çocuğa verdim arkadaki şelaleye tıkladım suyu kurumuş yere saldı.suyun başına gelen ceylanı vurdum aldım.sonra balık tuttum.
  - diğer yerde tuzağın ipini arkada bir yere bağladım tuzağına altına ceylanı koydum.bıçağı da verdim çocuğa aslan geldi yakaladım yerlilerin yanındayım konuştular devam ettim.
  -kutsal heykelleri sanırım oraya geldim öndeki kayaya balığı koydum bıçağı cocuğa verdim balığı kesti içinden elmas çıktı onu ve daha önce aldığımızı heykelin gözüne koyunca ağzı açıldı içeri girdim yerdeki odunu alıp tuzağı etkisiz hale getirdim. hazineyi aldım veeee bitti kadını kurtardımmm.
  yazım hataları olduğundan önceki yorumu silip tekrar gönderdim:))

  YanıtlaSil
 4. eline sağlık dilacımm ;)

  YanıtlaSil
 5. rica ederim hilym:) kolay bir oyundu ama sürekli ölüp doğru çözümü bulmak zamandan götürüyor baktım ki. yazayım da kolay bitsin oynayan dedim:)

  YanıtlaSil